fot. Punkt dla Łodzi
komunikacja miejska przestrzeń miejska rowery

“Punkt dla Łodzi” 2012. KMST oraz IPT nagrodzeni

Plebiscyt “Punkt dla Łodzi” to społeczna inicjatywa promująca to, co pozytywnego dzieje się w naszym mieście. W tegorocznej edycji pojawiło się wyjątkowo dużo, bo aż 10 różnych transportowych nominacji. Od niedzieli 21 października, kiedy zakończyło się zbieranie zgłoszeń, minęło już trochę czasu, ale jury zebrało się w końcu do obrad i wytypowało zwycięzców w tym roku.

Miło mi poinformować, że w czasie gali wręczenia, która odbyła się dzisiaj (12 grudnia) tytuł “Punkt dla Łodzi” otrzymały dowie spośród dziesięciu nominowanych inicjatyw i instytucji transportowych. W kategorii INSTYTUCJE “Punkty dla Łodzi” 2012 zdobył Klub Miłośników Starych Tramwajów w Łodzi oraz zaprzyjaźniona z moim blogiem Inicjatywa na Rzecz Przyjaznego Transportu w Łodzi. Gratuluje zwycięzcom!

Dla przypomnienia. Blog ZBIORowa KOMunikacja W mieście ŁODZI otrzymał zaszczytną nominację w kategorii PROJEKTY INTERNETOWE – za inne spojrzenie na komunikację miejską, drogi i rowery czyli szeroko pojęty łódzki transport. Wielkie dzięki i za to!

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz

ARCHIWUM

STREFA SPOŁECZNOŚCIOWA

DOCENIASZ MOJĄ PASJĘ?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

INFORMATOR KOMUNIKACYJNY