fot. Daniel Siwak
komunikacjazbiorowa.pl

Photo Day #ŁKA. Kolej od Zaplecza. Wybieramy najciekawsze zdjęcia [konkurs]

Mija równo miesiąc od pleneru fotograficznego Photo Day #ŁKA. Kolej od Zaplecza. Podczas niego świętowaliśmy drugie urodziny “ZbiorKoma” oraz przy okazji przekazanie Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej czterech ostatnich elektrycznych zespołów trakcyjnych Flirt3, które wyprodukował siedlecki Stadler. Teraz tych pociągów jest już dwadzieścia.

Ale gdyby ktoś zapomniał o tym wydarzeniu to ja o nim znów przypominam. Czas przejrzeć folder ze zdjęciami wykonanymi w “perełce polskiego kolejnictwa”, czyli na zapleczu technicznym samorządowego przewoźnika. Być może jedno z nich jest na tyle fajne, że powinno trafić na konkurs fotograficzny, który startuje dzisiaj.

Celem tego konkursu jest wybór najciekawszych zdjęć, które zrobione były w czasie Photo Daya #ŁKA. Kolej od Zaplecza oraz promocja kolei, jako alternatywnego środka w transporcie publicznym w Łodzi i województwie łódzkim. Rola pociągów w mieście powoli, ale wzrasta. Zresztą nowa perspektywa unijna sprzyja nowym inwestycjom infrastrukturalno-taborowym.

fot. Daniel Siwak

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Przede wszystkim wybrać to zdjęcie, które Waszym zdaniem powinno wziąć udział w internetowej zabawie. Należy je przesłać w wersji cyfrowej w formacie “JPG” w najlepszej jakości kompresji i rozmiarze nie większym niż 10 MB, lecz nie mniejszym niż 3000 px na dłuższym boku. Wraz z cyfrowym oryginałem zdjęcia należy przesłać jego kopię. Ta powinna zostać przesłana w formacie 1600×1200. Zdjęcie zgłaszane do konkursu powinno zawierać nazwę według następującego wzoru: “KZ2014_inicjały autora” w postaci dwóch pierwszych liter imienia i nazwiska”. Np. KZ2014_JaKo – dla Jana Kowalskiego lub KZ2014_JaKo_kopia – dla kopii zdjęcia.

Tak przygotowane fotografie przesyłajcie na adres: konkurs@komunikacjazbiorowa.pl. W tytule maila trzeba wpisać “konkurs_PD#ŁKA”. Maile zatytułowane inaczej nie będą uwzględniane. W jego treści należy wpisać imię, nazwisko oraz miasto zamieszkania. Przyjmowanie zgłoszeń odbywać się będzie od 28 marca (od godziny 23.59) do 9 kwietnia 2015 roku (do godziny 23.59).

Wszystkie zdjęcia zgłoszone do Konkursu zostaną opublikowane na blogu ZBIORowa KOMunikacja W mieście ŁODZI – Komunikacjazbiorowa.pl. Kolejny etap konkursu, czyli głosowanie internautów odbędzie się od 10 kwietnia do 14 kwietnia 2015 roku. To ono wyłoni zwycięzców kolejowego konkursu.

Nagrodą główną jest prezentacja każdego ze 10 zwycięskich w głosowaniu internautów zdjęć. Będą one pokazywane przez miesiąc na ekranach LCD znajdujących się w pociągach Flirt3 Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej oraz zestaw gadżetów przewoźnika. Nagrodą organizatora będzie indywidualne zwiedzanie Zajezdni Muzealnej Brus – miejsca Photo Daya #Brus z okazji pierwszych urodzin bloga ZBIORowa KOMunikacja W mieście ŁODZI – Komunikacjazbiorowa.pl – wraz dwiema osobami towarzyszącymi.

Photo Day #ŁKA. Kolej od Zaplecza zorganizowany był z okazji drugich urodzin transportowego bloga KOMUNIKACJAZBIOROWA.PL. Partnerami akcji była Łódzka Kolej Aglomeracyjna oraz Stadler Polska.

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz

ARCHIWUM

STREFA SPOŁECZNOŚCIOWA

DOCENIASZ MOJĄ PASJĘ?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

INFORMATOR KOMUNIKACYJNY