komunikacjazbiorowa.pl

Zdrowych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku 2021!

fot. Freepik.com

Przeglądając poprzednie tego typu wpisy dostrzegam pewną prawidłowość. Kolejnych świąt Bożego Narodzenia nie spędzimy w białej scenografii, co już chyba nikogo nie powinno dziwić. Nadziei nie daje nawet aktualna prognoza pogody, która wskazuje na opady… deszczu i temperaturę blisko dziesiątej kreski na plusie. Jednak brak śniegu to nie jedyna zmiana, która nas czeka w tym roku.

Koronawirus SARS-CoV-2, wywołujący chorobę COVID-19 przemodelował nam codzienność społeczno-transportową, o czym już nie raz wspominałem na ZbiorKomie. Zalecenia rządowe na Wigilię, Sylwestra i Nowy Rok mówią o spotkaniach w gronie domowników wraz z pięcioma osobami spoza tego grona. Wiem, że ile osób czyta ten tekst, tyle jest też sposobów podejścia do kwestii obostrzeń.

Niech każdy zrobi jednak tak, aby było bezpiecznie dla wszystkich gości, bo fakt jest faktem, że za kilka godzin większość z nas zasiądzie do wigilijnej kolacji wraz z najbliższymi. W związku z tym składam wszystkim czytelnikom i sympatykom bloga Komunikacjazbiorowa.pl, najserdeczniejsze życzenia zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz mimo wszystko szczęśliwego Nowego Roku 2021.

Tym niemniej zapraszam Was na łamy bloga. Wyjątkowo nie w ostatnim dniu miesiąca będziecie mogli zobaczyć “Transportowy flesz miesiąca“, który pojawi się w środę, 30 grudnia. Z kolei na czwartek, 31 stycznia przygotowałem tak zwany TOP 10, czyli listę dziesięciu najpopularniejszych tekstów ostatnich dwunastu miesięcy.

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz

ARCHIWUM

STREFA SPOŁECZNOŚCIOWA

DOCENIASZ MOJĄ PASJĘ?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

INFORMATOR KOMUNIKACYJNY