fot. Freepik.com, Jcomp
komunikacjazbiorowa.pl

Zdrowych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka i spokojnego Śmigusa Dyngusa!

Odwracając nieco kolejność w stosunku do zeszłego roku, to na początku wszystkim sympatykom i czytelnikom Komunikacjizbiorowej.pl, w tym koronawirusowym okresie, składam najserdeczniejsze życzenia – przede wszystkim zdrowych, ale także spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych. Smacznego jajka i oczywiście mokrego Śmigusa Dyngusa. Mam nadzieję, że wszystkim ten czas minie po prostu bez jakichkolwiek komplikacji.

A teraz patrzę sobie na zeszłoroczny wpis w tym samym temacie. Można mieć małe deja vu. Z tą jedynie różnicą, że na początku kwietnia 2020 byliśmy już w uścisku koronawirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19. Wówczas zmieniło się praktycznie wszystko – od sposobu robienia zakupów, ograniczeń w spotkaniach ze znajomymi, po pracę w domu i ograniczenia w korzystaniu z transportu publicznego. Musieliśmy się także przyzwyczaić do noszenia maseczek (także na zewnątrz), co w dobie wiosennych temperatur nie jest zbyt komfortowe.

Prawda jest taka, że po roku statystyki niebezpiecznie szybują, i to nie tylko te z liczbą nowych zakażeń, ale również te z liczbą zgonów. Generalnie większość osób jest już zmęczona tymi wszystkimi obostrzeniami, i nie zawsze sumiennie ich przestrzega. Jest też jakaś tam część w ogóle stroniąca od zakładania maseczek. A przecież jednym ze sposób walki z epidemią jest społeczna odpowiedzialność. Bądźmy rozważni! Tymczasem te kilka dni wolnego wykorzystam na nadrobienie zaległości, które nawarstwiły się przez marcową awarię. Trzymajcie się ciepło i zdrowo!

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz

ARCHIWUM

STREFA SPOŁECZNOŚCIOWA

DOCENIASZ MOJĄ PASJĘ?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

INFORMATOR KOMUNIKACYJNY