komunikacjazbiorowa.pl

Zdrowych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku 2022!

fot. Freepik.com

Przeglądając poprzednie wpisy dostrzegłem pewną prawidłowość. Święta Bożego Narodzenia do tej pory jakoś nie pozwalały na białą scenografię. Można byłoby to skomentować cytując klasyka – sorry, taki mamy klimat. Zmiana może jednak nastąpić w tym roku. Prognozy wskazują na opady śniegu, które towarzyszyć nam będą przynajmniej do soboty, co oznacza prawdopodobnie białą Wigilię. Przy minusowych temperaturach (do -6 st.) śnieg może utrzymać się dłużej. Pewne jest to, że w mniej lub w bardziej zimowej scenerii niektórzy będą podróżować po mieście. Możecie zapoznać się już ze świąteczno-noworocznym wykazem zmian w komunikacji.

Generalnie nadal trzeba pamiętać, że koronawirus SARS-CoV-2, wywołujący chorobę COVID-19 nie chce nas zostawić w spokoju. W tej chwili na tapecie jest wariant Omikron. Co prawda tegoroczne zalecenia rządowe na Wigilię, Sylwestra i Nowy Rok są takie, że ich nie ma. Kluczowa jest jednak nadal tzw. zasada “DDM”, czyli dystans, dezynfekcja i maseczki. Niech każdy z Was zrobi tak, aby było bezpiecznie dla wszystkich gości, bo za kilkanaście godzin większość z nas zasiądzie do wigilijnej kolacji wraz z najbliższymi.

Wszystkim czytelnikom i sympatykom bloga Komunikacjazbiorowa.pl składam najserdeczniejsze życzenia zdrowych, rodzinnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego, pełnego wyzwań i bezproblemowego Nowego Roku 2022.

Mimo wszystko, pomiędzy pierogiem, makowcem i innymi dobrociami, zachęcam Was przez najbliższe dni do odwiedzenia mojego bloga. Skoro za parę dni kończy się stary rok, to żeby zachować pewną równowagę, postarałem się go podsumować w różnej formie. W czwartek, 30 grudnia przeczytacie “Transportowy flesz miesiąca grudnia”. Z kolei na piątek, 31 grudnia przygotowałem tradycyjny TOP 10, czyli listę dziesięciu najpopularniejszych tekstów ostatnich dwunastu miesięcy. Będzie też tekst, którym rozpocznę 2022 rok.

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz

ARCHIWUM

STREFA SPOŁECZNOŚCIOWA

DOCENIASZ MOJĄ PASJĘ?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

INFORMATOR KOMUNIKACYJNY