komunikacjazbiorowa.pl

Radosnych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka i mokrego Śmigusa Dyngusa!

fot. Freepik.com

Pozwólcie, że na początku wszystkim czytelnikom i sympatykom Komunikacjizbiorowej.pl, złożę najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych. Smacznego jajka i oczywiście mokrego Śmigusa Dyngusa. Mam nadzieję, że wszystkim ten czas minie bez jakichkolwiek komplikacji. A nie piszę o tym bez powodu. Chodzi o to, że prognoza Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej nie pozostawia wątpliwości. To będą na pewno jedne z cieplejszych Świąt Wielkanocnych w ostatnich latach!

I tak, w sobotę (30.03) zachmurzenie w województwie łódzkim będzie małe. Temperatura maksymalna do 24°C – w dzień i do 12°C – w nocy. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami porywisty. Dzień później (31.03) na termometrach zobaczymy do 22°C – w dzień i do 11°C – w nocy. Zachmurzenie małe i umiarkowane, w ciągu dnia wzrastające do dużego. Poniedziałek wielkanocny (1.04) to niewielka zmiana pogody. Zachmurzenie będzie duże z większymi przejaśnieniami, możliwe słabe opady deszczu w całym regionie. Temperatura maksymalna do 21°C – w dzień i do 9°C – w nocy. Ciśnienie w poszczególnych dniach od 1005 do 1003 hPa.

Kilka najbliższych dni na początku kwietnia wykorzystam nie tylko na odpoczynek, ale także na różne zaległe prace konserwacyjne. Mam nadzieję, że coś z tego wkrótce wyjdzie. Trzymajcie się i do zobaczenia!

ARCHIWUM

STREFA SPOŁECZNOŚCIOWA

DOCENIASZ MOJĄ PASJĘ?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

INFORMATOR KOMUNIKACYJNY