komunikacjazbiorowa.pl

Zdrowych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka i spokojnego Śmigusa Dyngusa!

fot. Freepik.com

Okres świąteczny to zawsze taki czas, kiedy można cofnąć się do wydarzeń z przeszłości. Wracając pamięcią rok czy dwa lata wstecz, wyglądało to zupełnie inaczej. Inaczej robiliśmy codzienne zakupy, rzadziej wychodziliśmy z domu czy nie mogliśmy spotykać się ze znajomymi. Święta wielkanocne wyglądały też inaczej. Wszystko przez koronawirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19. Bezapelacyjnie była to jedna wielka próba pod kątem relacji społecznych i kontaktów międzyludzkich.

Dzisiaj obostrzeń już nie ma, maseczki pozostały tylko rekomendacją, a być może do końca miesiąca zniesiony przez Ministerstwo Zdrowia zostanie stan epidemii. Wreszcie można spotkać się z rodziną przy wielkanocnym stole czy uczestniczyć liturgii wielkanocnej. W związku z tym szczególnym czasem, wszystkim czytelnikom i sympatykom Komunikacjizbiorowej.pl, składam życzenia zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych. Smacznego jajka i oczywiście mokrego Śmigusa Dyngusa.

Tym niemniej raczej będzie trzeba zrezygnować z tradycyjnego poniedziałkowego oblewania się. Prognoza Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej nie pozostawia złudzeń. W Łodzi wystąpi zachmurzenie na szczęście z przejaśnieniami, mogą pojawić się także przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 0°C (w nocy) do 7°C. (w dzień). Wiatr słaby i umiarkowany, chwilami porywisty. Tymczasem te kilka dni wolnego wykorzystam tradycyjnie na nadrobienie zaległości, które w ostatnim czasie się przyplątały. Trzymajcie się ciepło i zdrowo!

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz

ARCHIWUM

STREFA SPOŁECZNOŚCIOWA

DOCENIASZ MOJĄ PASJĘ?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

INFORMATOR KOMUNIKACYJNY